669 944 446 psychoterapia.kasprzak@gmail.com

O mnie

mgr Paweł Kasprzak

psychoterapeuta w Poznaniu i Kościanie

Nazywam się Paweł Kasprzak i jestem psychoterapeutą, terapeutą uzależnień. Posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień nr 1483. Ukończyłem studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika (specjalność resocjalizacja). Jestem absolwentem Szkoły Psychoterapii Uzależnień CEDR w Czarnym Borze. Obecnie w trakcie kursu psychoterapii w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuję w Poradni Terapii Uzależnień i Współuzależnienia przy Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie. W swojej pracy korzystam z nurtu integracyjnego, który łączy różne podejścia i metody psychoterapeutyczne. Ukończyłem wiele konferencji, szkoleń oraz warsztatów. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji.

Terapeuta uzależnień

O mnie

Paweł Kasprzak, psychoterapeuta i terapeuta uzależnień. Pomagam uzależnionym osobom uwolnić się od nałogu by wspólnie z najbliższymi mogli zacząć nowe życie. Zapraszam na profesjonalną terapię do gabinetu terapeutycznego w Kościanie i Poznaniu.

Pomoc

osobom uzależnionym


osobom współuzależnionym i DDA


osobom z niskim poczuciem wartości


w nerwicy i stresie


w depresji


w psychoterapii długo i krótkoterminowej


Adres

Kościan, ul. Rynek 19
(I piętro, gabinet 105)

Centrum Psychologii Zdrowia
Poznań, ul. Przemysłowa 39

tel: 669 944 446 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.