669 944 446 psychoterapia.kasprzak@gmail.com

  • Home
  • Psychoterapia
  • Leczenie

Leczenie

Psychoterapia jest sposobem leczenia, której celem jest przyniesienie ulgi w cierpieniu psychicznym oraz czasem fizycznym. Zadaniem procesu terapeutycznego jest dokonanie zmiany w sposobie myślenia, zachowania oraz przeżywania. Rozmowa z terapeutą to nie to samo co rozmowa z kimś bliskim z rodziny, przyjacielem. Terapeuta uzależnień ma profesjonalną wiedzę, która pomaga mu rozumieć trudności z którymi przychodzi pacjent. W zależności od problemu stosuje interwencje oraz określone techniki. Terapia uzależnień jest procesem trudnym, wynika to z tego, iż aby zobaczyć siebie bardziej realnie trzeba dostrzec także swoje słabe strony, nierzadko lęk, złość, agresję. Człowiek silnie się tego obawia, broni się.

O mnie

Paweł Kasprzak, psychoterapeuta i terapeuta uzależnień. Pomagam uzależnionym osobom uwolnić się od nałogu by wspólnie z najbliższymi mogli zacząć nowe życie. Zapraszam na profesjonalną terapię do gabinetu terapeutycznego w Kościanie i Poznaniu.

Pomoc

osobom uzależnionym


osobom współuzależnionym i DDA


osobom z niskim poczuciem wartości


w nerwicy i stresie


w depresji


w psychoterapii długo i krótkoterminowej


Adres

Kościan, ul. Rynek 19
(I piętro, gabinet 105)

Centrum Psychologii Zdrowia
Poznań, ul. Przemysłowa 39

tel: 669 944 446 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.